Båtbilder

Til alle medlemmer

Alle medlemsbåtene har sin egen side på klubbens nettsider. Det etterlyses nå flere bilder av båtene. Både av båten generelt og av smarte løsninger som finnes på akkurat din båt. Noen har sendt inn mange bilder, mens andre har ingen bilder på båtens side.

Nå nærmer det seg noen rolige dager for de fleste og vi oppfordrer alle til å bruke litt tid  på å lete frem bilder og sende de inn til klubben. Minner også om at vi har en egen side med bilder.  Send gjerne inn til bilder denne siden også.

Send bilder på e-post til klubbens adresse

 

Reklame

Om grandbanksclub

Klubben for eiere av Grand Banks-båter i Skandinavia.
Dette innlegget ble publisert i Uncategorized. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s